אודות המטפל

אנטון ארידן הוא בוגר לימודי שיאצו בביה”ס לרפואה משלימה “מירב” מבית האוניברסיטה הפתוחה ומכבי טבעי. הוא בעל תעודת מטפל מוסמך וסיים בהצטיינות יתרה את לימודיו.

אנטון הגיע לתחום הטיפול בשיאצו מתוך העמקה והתעסקות בתחומי גוף-נפש ורוחניות, בהם האיינגר יוגה ומדיטציית הויפאסנה. הוא למד במרכז האיינגר יוגה בתל אביב מספר שנים, ואף שימש כאסיסטנט בשיעורי יוגה טיפולית שנערכו במרכז. במקביל לכך מתרגל זה מספר שנים את מדיטציית הויפאסנה, ומשתתף בקורסים מדי שנה לטיהור ואיזון הגוף והנפש, ומעמיק בדרך החיים המדיטטיבית.

האנרגיות הנפשיות והגופניות שהקנה לעצמו במהלך הנסיון הרב שלו בתחומי היוגה והמדיטציה, מתחברות לידע המקצועי, ובאות כיום לידי ביטוי בעבודה שלו כמטפל שיאצו, הן בגישתו הכוללת והן בקשר המיוחד שנבנה עם המטופל. אנטון ארידן יוצר קשר אנרגטי אמיתי עם המטופל, ורואה בכך בסיס חשוב להצלחת הטיפול. חוויית הטיפול היא קוהרנטית ומעצימה, ובסופה ירגיש המטופל לא רק את ההקלה בתסמינים הגופניים השונים שבגינה הגיע לטיפול, אלא ירגיש גם תחושת טעינה ומלאות אנרגטית, שתלווה אותו בהמשך יומו, ותהפוך טבעית ומחזקת יותר ויותר, במהלך סידרת הטיפולים.

במהלך עבודתו כמטפל, הגיע לתוצאות מרשימות ולהצלחה רבה עם מטופליו, בין אם בתחום האיזון והתחזוקה הגופנית הכללית, ובין אם בטיפול בבעיות כרוניות שונות כגון כאבי ראש, כאבי גב ושרירים, בעיות כיבה ועיכול ועוד. בבסיס הטיפול עומד קשר אנושי בלתי אמצעי, כולל ומכיל, היוצר שיתוף ייחודי בין המטפל למטופל.